O nás

Firma Gluc G2 s.r.o. byla založena 1.4.2022 jako partnerská společnost Gluc PBS s.r.o. Zaměřuje se na prodej kvalitních bioklimatických pergol, designového a praktického vybavení na zahradu. Sídlo společnosti se nachází v Ostravě - Heřmanicích. Gluc G2 označují její zakladatelé za firmu druhé generace, která nabízí jiný  pohled na Vaší zahradu. Ve spojení s produkty Gluc PBS (bazén, zastřešení) může zákazníkovi pomoci vytvořit vlastní oázu klidu a odpočinku.

                                      1_9        8  

 

Jak to začalo... úplně od začátku 

Firma GLUC PBS s.r.o. byla založena 10. 1. 2012 jako rodinná firma. Navázala na podnikání v oblasti výroby betonových produktů, která začala v roce 1993. Název společnosti je odvozen od příjmení jednatelů a zkratku PBS tvoří slova plast, beton a software, které specifikují oblasti, na které se firma orientuje. Od roku 2012 se podnik začal věnovat i výrobě plastových jímek. Po dalších 3 letech (v roce 2015) se přidala produkce plastových bazénů. V roce 2018 byla připojena také výroba hliníkového zastřešení. V současnosti se produkcí betonových výrobků již nezabývá. Nyní je jedním z předních výrobců bazénů, jímek a zastřešení v Česku a na Slovensku.
 
Sídlo firmy a dílna, kde se produkuje zastřešení, se nachází v Klimkovicích nedaleko Ostravy. Výroba bazénů a jímek byla přemístěna do větších prostor v Ostravě-Heřmanicích. V současnosti má firma 80 stálých zaměstnanců a je rozdělena na 4 střediska. Výrobky distribuuje hlavně v rámci České a Slovenské republiky, ale výjimkou nejsou ani zákazníci z celé střední Evropy.
 
Dobré PR si firma vybudovala na základě prodeje výrobků a služeb. Každý výrobek má certifikaci, technické osvědčení a dokumentaci obsahující statické výpočty. Všechny plastové polotovary jsou vyráběny z plastu 1. jakosti. Firma nepoužívá recyklované plasty, které mají výrazně horší mechanické i chemické vlastnosti. Hliníková zastřešení mají chráněný (autorský) vzor a mnohonásobně vyšší pevnost díky vnitřní nosné konstrukci.
 
 
Zpět do obchodu